Parkeerplaats Willemskade 26 : Willemskade 26, 3114 CN Schiedam


Naam: Naam

Parkeerplaats Willemskade 26

Adres: Adres

Willemskade 26, 3114 CN Schiedam, Nederland

Capaciteit: Capaciteit

1 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Gemeente Schiedam

Contact: Contact

+31 10 219 1111

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Voorzieningen Voorzieningen
  • Opladen elektrische auto
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen elektrische voertuigen


Over Parkeerplaats Willemskade 26 :

Parkeerplaats Willemskade 26 is een parkeerplaats langs de weg aan Willemskade 26, 3114 CN Schiedam, Nederland. Het wordt beheerd door Gemeente Schiedam. Er is 1 gemarkeerde parkeerplek. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Parkeren is hier gratis. Het biedt opladen elektrische auto. Toegangsregels: alleen elektrische voertuigen. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Locatie in Schiedam

Je vindt het binnen postcode 3114 in Schiedam, ruwweg 1,3 km van het centrum. Van de 771 parkeerlocaties die wij voor Schiedam bijhouden, is dit er een.

Hoe groot het is

Er zijn hier slechts 1 plaatsen. Het gemiddelde in Schiedam is 12 plaatsen, dus dit is een van de kleinere opties.

Wanneer je kunt parkeren

De toegang wordt omschreven als 24 uur geopend.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen

Op deze locatie worden geen kosten gerekend.

vast tarief ➜ gratis

Op de locatie

Voorzieningen zijn onder meer Opladen elektrische auto. Er wordt in de open lucht geparkeerd, zonder dak. De exploitant stelt deze voorwaarden: Alleen elektrische voertuigen.

Alternatieven in de buurt

Als het vol is, ligt Parking Willemskade 201 op 0,0 km hiervandaan. Nog eens 20 locaties liggen binnen een kilometer lopen.

Een locatie van dit formaat loopt snel vol, dus een alternatief is handig.

+20 in de buurt van Parkeerplaats Willemskade 26:

Afstanden berekend vanaf Parkeerplaats Willemskade 26

Alle parkeerplaatsen in Schiedam

Meer laden

Parkeren in Schiedam: de kerncijfers

Parkito toont 771 parkeerlocaties in Schiedam, Netherlands, met prijzen, openingstijden en toegangsdetails.

771parkeerlocaties
761gratis parkeerplaatsen
76624/7 geopend
183met laadpunt
9 561parkeerplekken in totaal

De grootste is P+R Schiedam met 759 plekken.

Gratis parkeren in Schiedam

Parkeren in steden bij Schiedam

Hoeveel parkeerlocaties zijn er in Schiedam?

Schiedam heeft 771 parkeerlocaties op Parkito. Samen bieden ze 9 561 parkeerplekken.

Waar kan ik gratis parkeren in Schiedam?

In Schiedam zijn 761 gratis parkeerlocaties, bijvoorbeeld Parking Valk Hotel, Parking Schubertplein 1, AMC Garage.

Is er 24/7 parkeren in Schiedam?

Ja, 766 parkeerlocaties in Schiedam zijn dag en nacht open.

Wat is de grootste parkeerlocatie in Schiedam?

De grootste is P+R Schiedam met 759 plekken.



Veelgestelde vragen over Parkeerplaats Willemskade 26 in Schiedam

Parkeerplaats Willemskade 26 is gevestigd op Willemskade 26, 3114 CN Schiedam, Nederland, Schiedam. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

vast tarief ➜ gratis

  • Opladen elektrische auto

  • Alleen elektrische voertuigen

  • Parkeerplaats Willemskade 26 biedt 1 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats Willemskade 26 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats Willemskade 26 wordt beheerd door Gemeente Schiedam.

Telefoon: +31 10 219 1111

Zoekopdrachten voor deze parkeerplaats

  • Parkeren Schiedam
  • Parkeerplaats Willemskade 26 Schiedam
  • Gratis parkeren Schiedam
  • Parkeerterrein Schiedam
  • Parkeren Willemskade 26
  • Parkeren 3114 Schiedam
  • Parkeren centrum Schiedam
  • Parkeren Nederland

Account aanmaken