Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164 : Professor Kamerlingh Onneslaan 164, 3112 VM Schiedam


Naam: Naam

Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164

Adres: Adres

Professor Kamerlingh Onneslaan 164, 3112 VM Schiedam, Nederland

Capaciteit: Capaciteit

2 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Gemeente Schiedam

Contact: Contact

+31 10 219 1111

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betalen op kenteken

Voorzieningen Voorzieningen
  • Opladen elektrische auto
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen elektrische voertuigen


Over Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164 :

Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164 is een parkeerplaats langs de weg aan Professor Kamerlingh Onneslaan 164, 3112 VM Schiedam, Nederland. Het wordt beheerd door Gemeente Schiedam. Er zijn 2 gemarkeerde parkeerplekken. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Prijzen beginnen bij EUR 2.39. Betaalwijze: betalen op kenteken. Het accepteert creditcards en mobiele betalingen. Het biedt opladen elektrische auto. Toegangsregels: alleen elektrische voertuigen. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Locatie in Schiedam

Je vindt het binnen postcode 3112 in Schiedam, ruwweg 0,5 km van het centrum. Van de 771 parkeerlocaties die wij voor Schiedam bijhouden, is dit er een.

Hoe groot het is

Er zijn hier slechts 2 plaatsen. Het gemiddelde in Schiedam is 12 plaatsen, dus dit is een van de kleinere opties.

Wanneer je kunt parkeren

De toegang wordt omschreven als 24 uur geopend.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen

De tarievenlijst loopt van EUR 2.39 tot EUR 13.15, 2 tarieven in totaal. De prijsstelling is gebruikelijk voor Schiedam, waar de mediaan EUR 2.39 is. Je betaalt met Betalen op kenteken.

1h (Ma-Za 9:00-23:00) ➜ EUR 2.39
Dagmaximum (Ma-Za 9:00-23:00) ➜ EUR 13.15
gratis buiten de vermelde uren

Op de locatie

Voorzieningen zijn onder meer Opladen elektrische auto. Er wordt in de open lucht geparkeerd, zonder dak. De exploitant stelt deze voorwaarden: Alleen elektrische voertuigen.

Alternatieven in de buurt

Als het vol is, ligt Parking Professor Kamerlingh Onneslaan 144b op 0,1 km hiervandaan. Nog eens 20 locaties liggen binnen een kilometer lopen.

Een locatie van dit formaat loopt snel vol, dus een alternatief is handig.

+20 in de buurt van Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164:

Afstanden berekend vanaf Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164

Alle parkeerplaatsen in Schiedam

Meer laden

Parkeren in Schiedam: de kerncijfers

Parkito toont 771 parkeerlocaties in Schiedam, Netherlands, met prijzen, openingstijden en toegangsdetails.

771parkeerlocaties
761gratis parkeerplaatsen
76624/7 geopend
183met laadpunt
9 561parkeerplekken in totaal

De grootste is P+R Schiedam met 759 plekken.

Gratis parkeren in Schiedam

Parkeren in steden bij Schiedam

Hoeveel parkeerlocaties zijn er in Schiedam?

Schiedam heeft 771 parkeerlocaties op Parkito. Samen bieden ze 9 561 parkeerplekken.

Waar kan ik gratis parkeren in Schiedam?

In Schiedam zijn 761 gratis parkeerlocaties, bijvoorbeeld Parking Valk Hotel, Parking Schubertplein 1, AMC Garage.

Is er 24/7 parkeren in Schiedam?

Ja, 766 parkeerlocaties in Schiedam zijn dag en nacht open.

Wat is de grootste parkeerlocatie in Schiedam?

De grootste is P+R Schiedam met 759 plekken.



Veelgestelde vragen over Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164 in Schiedam

Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164 is gevestigd op Professor Kamerlingh Onneslaan 164, 3112 VM Schiedam, Nederland, Schiedam. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

1h (Ma-Za 9:00-23:00) ➜ EUR 2.39
Dagmaximum (Ma-Za 9:00-23:00) ➜ EUR 13.15
gratis buiten de vermelde uren

  • Opladen elektrische auto

  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen

  • Alleen elektrische voertuigen

  • Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164 biedt 2 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164 wordt beheerd door Gemeente Schiedam.

Telefoon: +31 10 219 1111

Zoekopdrachten voor deze parkeerplaats

  • Parkeren Schiedam
  • Parkeerplaats Professor Kamerlingh Onneslaan 164 Schiedam
  • Gratis parkeren Schiedam
  • Parkeerterrein Schiedam
  • Parkeren Professor Kamerlingh Onneslaan 164
  • Parkeren 3112 Schiedam
  • Parkeren centrum Schiedam
  • Parkeren Nederland

Account aanmaken