Parkeerplaats Idenburgstraat 9 : Idenburgstraat 9, 3118 SE Schiedam


Naam: Naam

Parkeerplaats Idenburgstraat 9

Adres: Adres

Idenburgstraat 9, 3118 SE Schiedam, Nederland

Capaciteit: Capaciteit

29 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Gemeente Schiedam

Contact: Contact

+31 14010

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend



Over Parkeerplaats Idenburgstraat 9 :

Parkeerplaats Idenburgstraat 9 is een parkeerterrein aan Idenburgstraat 9, 3118 SE Schiedam, Nederland. Het wordt beheerd door Gemeente Schiedam. Er zijn 29 gemarkeerde parkeerplekken. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Parkeren is hier gratis. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Zo vind je het in Schiedam

Het staat in de wijk 3118 van Schiedam, zo'n 1,1 km van het stadscentrum. Parkito houdt 771 parkeermogelijkheden bij in Schiedam, en dit is er een van.

Capaciteit

Er is ruimte voor 29 voertuigen. Vergeleken met het gemiddelde van 12 plaatsen in Schiedam is het ruim bemeten.

Toegangstijden

De opening is opgegeven als 24 uur geopend.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Tarieven

De exploitant vermeldt dit als gratis parkeren.

vast tarief ➜ gratis

Wat je ter plaatse kunt verwachten

Het terrein is onoverdekt.

Als het vol is

Het eerstvolgende is Parking Doctor Kuyperlaan 173 op 0,0 km. Reken op 20 andere plekken om te parkeren binnen een kilometer.

Een onoverdekte locatie betekent dat zon en sneeuw de auto bereiken.

+20 in de buurt van Parkeerplaats Idenburgstraat 9:

Afstanden berekend vanaf Parkeerplaats Idenburgstraat 9

Alle parkeerplaatsen in Schiedam

Meer laden

Parkeren in Schiedam: de kerncijfers

Parkito toont 771 parkeerlocaties in Schiedam, Netherlands, met prijzen, openingstijden en toegangsdetails.

771parkeerlocaties
761gratis parkeerplaatsen
76624/7 geopend
183met laadpunt
9 561parkeerplekken in totaal

De grootste is P+R Schiedam met 759 plekken.

Gratis parkeren in Schiedam

Parkeren in steden bij Schiedam

Hoeveel parkeerlocaties zijn er in Schiedam?

Schiedam heeft 771 parkeerlocaties op Parkito. Samen bieden ze 9 561 parkeerplekken.

Waar kan ik gratis parkeren in Schiedam?

In Schiedam zijn 761 gratis parkeerlocaties, bijvoorbeeld Parking Valk Hotel, Parking Schubertplein 1, AMC Garage.

Is er 24/7 parkeren in Schiedam?

Ja, 766 parkeerlocaties in Schiedam zijn dag en nacht open.

Wat is de grootste parkeerlocatie in Schiedam?

De grootste is P+R Schiedam met 759 plekken.



Veelgestelde vragen over Parkeerplaats Idenburgstraat 9 in Schiedam

Parkeerplaats Idenburgstraat 9 is gevestigd op Idenburgstraat 9, 3118 SE Schiedam, Nederland, Schiedam. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

vast tarief ➜ gratis

  • Parkeerplaats Idenburgstraat 9 biedt 29 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats Idenburgstraat 9 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats Idenburgstraat 9 wordt beheerd door Gemeente Schiedam.

Telefoon: +31 14010

Zoekopdrachten voor deze parkeerplaats

  • Parkeren Schiedam
  • Parkeerplaats Idenburgstraat 9 Schiedam
  • Gratis parkeren Schiedam
  • Parkeerterrein Schiedam
  • Parkeren Idenburgstraat 9
  • Parkeren 3118 Schiedam
  • Parkeren centrum Schiedam
  • Parkeren Nederland

Account aanmaken